додому Бердичів Депутат готовий допомогти подолати екологічне лихо на Бердичівщині!

Депутат готовий допомогти подолати екологічне лихо на Бердичівщині!

382
0

Екологічна проблема забруднення річки Гнилоп’ять тягнеться вже роками. Кожного разу мешканці Бердичева та Бердичівського району слухають одне й те саме від мера міста, на кшталт того, що проблему скоро вирішать. Одні обіцянки, а де ж дії?

І ось вже вкотре, голови сільських рад Бердичівських районів пишуть звернення до Мазура В. К., а він в свою чергу знову ігнорує їх і кидає це питання на сесію Бердичівської міської ради, аби депутати вирішували це питання.

Забруднена вода найбільше губить людей, ніж війни і всі інші форми насильства разом узяті. І всі ці проблеми зароджуються з дитинства, адже діти мають споживати лише чисту воду. Для більшості процесів в організмі вода необхідна. Наприклад, обмін речовин без неї просто неможливий. Тому споживання забрудненої води може викликати багато захворювань, в першу чергу у дітей.

Що можуть зробити для цього батьки? З’ясувати склад питної води у своєму населеному пункті, що і зробили мешканці Бердичівських районів. І виявилось, що склад води далекий від ідеалу, і тому потрібно прийняти якісь заходи. Адже кожного дня, дитина має випивати від 600-800мл (немовлята) до 2,5 л на день (підлітки, дорослі).

Вирішити екологічну проблему можна і є та людина, яка не кидає обіцянки роками на сесіях, а  яка дійсно може посприяти і допомогти у вирішенні екологічної проблеми.

 «Ситуація дуже важка, адже села Бердичівського району, а саме: Скраглівка, Райки, Швайкківка, Слободище та Гришківці, потерпають від скидів нечистот. Сьогодні головна проблема міста – потрапляння у дощову каналізацію незаконних побутових стоків та відсутність діючих очисних споруд. Обурює те, що питання про екологічне лихо підіймається вже не в перше, але чомусь всі закривають на це очі, ніби так має й бути. Мене, як громадянина міста Бердичева, це питання хвилює, адже одним із моїх пріоритетів є турбота про молодь, виховання молодого здорового покоління. Чужих дітей не буває – давайте не будемо байдужими! Від того, якими виростуть наші діти, залежить не тільки наше майбутнє, а й держави вцілому! Я, як депутат буду в міру своїх можливостей всіляко сприяти в покращенні добробуту діточок і допоможу у вирішенні даної екологічної проблеми. Але ніхто з голів сільської ради, на жаль, не зверталися до мене щодо даного питання. Потрібно діяти, аби був результат» – депутат Житомирської обласної ради Романський Ігор Васильович від Радикальної партії Олега Ляшка.

Все більше випадків, що діти Бердичева і Бердичівського району народжуються інвалідами, або стають ними впродовж життя, головна причина цьому – екологічна проблема забруднення води на яку не звертає увагу мер нашого міста. Варто зазначити, що сьоме скликання нового складу обранців працює менше трьох років, а Василь Мазур перебуває на посаді міського голови більше 15 років.

Нині ми є свідками того, що практично всі поверхні підземних вод в Бердичеві за рівнем забруднення не відповідають гігієнічним нормам якості питної води. Це є результатом неадекватного рівня очищення природної води для подальшого її споживання. Значною мірою через застарілі очисні споруди і технології очищення води. Найбільшим забруднювачами поверхневих водних об’єктів продовжують залишатися промислові підприємства .

Ніхто не заважає місту будувати театр за мільйони, однак спочатку слід було б подумати про тих людей, в першу чергу дітей, яких щодня труїть місто і які на все життя можуть залишитись інвалідами внаслідок цього.

Сьогодні все популярніше стає здоровий спосіб життя. Але навіть якщо ви не є його прихильником, то варто задуматись хоча б про здоров’я підростаючого покоління, адже це творці нашого майбутнього.