додому Бердичів Депутат Верховної ради України Амельченко Василь Васильович разом з депутатом обласної ради...

Депутат Верховної ради України Амельченко Василь Васильович разом з депутатом обласної ради Ігорем Романським відвідав 46 сесію міської ради

171
0

Депутат Верховної ради України Амельченко Василь Васильович  разом з депутатом обласної ради Ігорем Романським відвідав 46 сесію Бердичівської міської ради.

Розпочалася сесія з Гімну України та Гімну м. Бердичів. Міський голова привітав депутатів з Днем народження та подарував квіти.

Народний депутат також виступив перед аудиторією.

«Шановні друзі! До депутата обласної ради Ігоря Романського, звернувся головний лікар Центральної районної лікарні Мирончук Андрій Петрович. В свою чергу, до мене та до лідера Радикальної партії, звернувся Ігор Романський, депутат обласної ради, житель вашого міста, який переймається багатьма питаннями, і в тому числі питаннями охорони здоров’я. Олег Ляшко подав до Кабміну пропозиції і вийшло розпорядження, в якому передбачено виділити більше мільйона гривень для реконструкції та капітального ремонту корпусу Центральної районної лікарні. Це було командне рішення, адже лідер Радикальної партії не зміг відмовити і дав доручення мені, як Першому заступнику комітету з питань бюджету у Верховній раді, виконати це питання. Те, що я і зробив.»,-зазначив народний депутат.

Після чого він звернувся до міського голови «Василь Костянтинович, я пропоную почати співпрацю і Вам тому, що реально сьогодні не легко».  На що міський голова дав відповідь: «В нас єврейська мова. Скажем так: Будем думать».

Василь Васильович зачитав чотири стрічки з Гімну м. Бердичів. На сесії Бердичівської міської ради мали розглянути 55 питань. Після слів народного депутата, сесія продовжила свою роботу.