додому Бердичів Депутати ініціювали створення програми підтримки обласного онкологічного диспансеру

Депутати ініціювали створення програми підтримки обласного онкологічного диспансеру

110
0

Триває підготовка до десятої сесії обласної ради.  29 березня депутати працювали у постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

У ході комісії було заслухано звіти облдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2016 рік,  про стан  виконання програм у галузі охорони здоров’я та соціального захисту.

Також депутати – члени комісії погодили звіт про виконання обласного бюджету за 2016 рік та внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік. Зокрема, для проведення ендопротезування жителям області буде виділено 1 млн 900 тис грн, для обласного протитуберкульозного диспансеру на придбання стоматологічних установок  – 180 тис грн, на забезпечення закупівлі слухових апаратів для дітей – 400 тис грн.

За пропозицією депутата Сергія Орлюка комісія доручила управлінню охорони здоров’я та департаменту фінансів розробити обласну програму з підтримки онкологічного диспансеру та підтримала пропозицію депутата Євгенія Жабокрицького щодо закупівлі колоноскопу для онкодиспасеру за рахунок коштів з депутатського фонду. Суть пропозиції полягає в тому, щоб кожен депутат обласної ради виділив по 50 тис грн зі своїх депутатських коштів на закупівлю зазначеного обладнання.

Також під час роботи комісії розглянули питання комунального майна, низку звернень до центральних органів влади.

У засіданні комісії взяли участь депутат з міста Бердичева Ігор Романський, голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута.