додому Бердичів Бізнес Депутати провели вистраждану сесію

Депутати провели вистраждану сесію

116
0

Сесію, яку депутати переносили кілька разів, через нерозуміння процедури поіменного голосування, нарешті провели. 29 березня у приміщенні міськвиконкому о десятій ранку зібрались 32 з 36 депутати, міський голова, працівники відділів, установ та журналісти.

Ох і не легка ця перша сесія з новими правилами була для всіх. Почнемо з того, що з усіх можливих варіантів поіменного голосування наші депутати обрали найнераціональніший з точки здорового глузду. Сесію стільки раз переносили, аби написати нормальний проект впровадження закону про поіменне голосування, що журналісти очікували щось нереально легке але… Все до чого додумались депутати – це після кожного рішення чи поправки зачитувати список депутатів, які викрикують із зали своє рішення «ЗА», «ПРОТИ» чи «УТРИМАВСЯ». Уявіть тільки скільки разів присутні почули повний список депутатів міської ради? Думаю, що журналістам він снитиметься ще кілька ночей поспіль. Наразі депутати задумуються над закупкою системи «Рада», яка коштує близько 500 т.грн.(аналогічна система «Віче» обійдеться близько 32000 на одного депутата). Але, думаю, депутати будуть економити кошти міста і обійдуться власними силами, а ще закуплять багато спреїв для горла.

Сорок хвилин, з п’яти годин тривалості сесії, зайняло перше питання «Про розгляд депутатських запитів». Раніше, за кілька минулих скликань депутатів, народні обранці стільки не виступали. Про що це говорить? Раніше депутати просто підіймали руки, голосували і ніяких пропозицій у них не було, а якщо були, то незначні. Зараз же помітно, що у більшості депутатів є діалог з виборцями.

Щоправда, досі неналагоджений діалог між міським головою та секретарем міської ради, бо просто секретаря ще не призначили. Досі міський голова не виконав рішення Апіляційного суду про призначення Пономарчука Володимира В’ячеславовича секретарем міської ради. Зате прийняли на цеій сесії склад виконавчого комітету міської ради, який складатиметься з 29 осіб.

Затвердили на сесії програми : «Поводження з твердими побутовими відходами на 2016 рік», « Забезпечення пожежної безпеки на період 2016-2020 роки», «Соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки», «Програму розвитку галузі охорони здоров’я на 2016-2020 роки».

2 3