додому Бердичів Депутати погодили два звернення до Кабінету Міністрів України

Депутати погодили два звернення до Кабінету Міністрів України

137
0

Більше трьох десятків питань порядку денного опрацювали 28 лютого депутати обласної ради під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Зокрема, профільна комісія заслухала звіт голови облдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2017 рік, звіт про виконання обласного бюджету за 2017 рік, стан виконання низки обласних галузевих програм, а також погодила внесення змін до обласного бюджету на поточний рік.

З-поміж іншого опрацювали депутати й низку комунальних питань та затвердили два звернення до Кабінету Міністрів України.

Одне стосується врегулювання питання заборгованості за поставлене медичне обладнання. У зверненні зазначається, що у 2012 році з державного бюджету було отримано 5,3 млн грн субвенції на придбання медичного обладнання, але внаслідок невчасного проведення платежів органами Державної казначейської служби кошти було повернено у державний бюджет. Наразі у комунальної установи «Обласна база спеціального медичного постачання» виникла кредиторська заборгованість на суму понад 10,3 млн грн перед постачальниками обладнання. Тому депутати обласної ради звертаються до Кабінету Міністрів України з проханням внести зміни до Державного бюджету України на 2018 рік та передбачити субвенцію обласному бюджету на погашення вказаних боргів.

В іншому зверненні йдеться про необхідність збільшення медичної субвенції з державного бюджету на 2018 рік, аби мати можливість забезпечити справедливу та гідну заробітну плату працівникам медичної галузі.

Варто зазначити, що окрім цієї постійної комісії, депутати вже відпрацювали у комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин і розвитку села, та у комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

Нагадаємо, що чергова 15-а сесія обласної ради запланована на 7 березня.