додому Бердичів Депутати обласної ради розпочали свою роботу у профільних комісіях

Депутати обласної ради розпочали свою роботу у профільних комісіях

52
0

14 травня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, на якому було розглянуто 39 питань порядку денного.

На засіданні комісії було підтримано звернення депутата облради Ігоря Романського стосовно виділення коштів для слухового апарату Домбровському Нікіті, 2014 року народження, у сумі 25 тис. грн.

Ще одне звернення поступило від Романського Ігоря стосовно виділення коштів для Бердичівської центральної міської лікарні на придбання обладнання на суму 45 тис. грн. Комісія вирішила направити звернення на міського голову Бердичева Василя Мазура, аби він посприяв виділенню коштів з міського бюджету, так як зі слів
начальник управління охорони здоров’я обДепутати обласної ради розпочали свою роботу у профільних комісіях олдержадміністрації Микола Суслик в міському бюджеті передбачені кошти на медичну галузь, потрібно тільки вміло їх використовувати.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Леонід Мініч зазначив, що на цій сесії буде розподілено 50,5 млн грн перевиконання обласного бюджету за 2018 рік. З них  за пропозиціями депутатів – 3, 2 млн грн. На потреби медичної галузі планується спрямувати 16, 3 млн грн.

Також депутати підтримали затвердження звітів  голови облдержадміністрації про виконання обласного бюджету за 2018 рік, виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік та реалізації у 2018 році Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року.

З усіх 39  питань порядку денного  члени постійної комісії прийняли відповідні рекомендації.