додому Бердичів Депутати обласної ради відвідали сесію у с. Терехове

Депутати обласної ради відвідали сесію у с. Терехове

685
0

25 березня, о 18:00 годині, у приміщенні будинку культури в с. Терехове відбулася 23 позачергова сесія Семенівської сільської ради сьомого скликання.

На сесії були присутні голова Семенівської ОТГ, депутати обласної ради, мешканці села.


На розгляд сесії винесено питання:
1. Про недопущення незаконного складування та звезення сміття на територію колишнього цегельного заводу, розташованого на території Семенівської сільської ради, за межами населеного пункту с. Терехове Бердичівського району, та вжиття невідкладних заходів щодо застереження виникнення екологічної небезпеки

Нагадаємо, що минулого тижня у Бердичівському районі селяни затримали сміттєвоз із львівськими номерами та викликали поліцію.

Згодом з’ясувалося, що на території незавершеного будівництва цегельного заводу у селі Терехове виявлено розміщення та зберігання відходів. За словами очевидців, звезення та складування твердих побутових відходів на зазначену територію здійснювалось протягом останнього місяця.

Присутні на сесії охоче бажали побачили депутата обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Чернявського Павла, який за їх словами обіцяв створили 30 робочих місць на заводі та мав бути присутнім на сесії.

Депутат від Самопомічі Олег Пасічник (керівник Бердичівської БТІ), оголосив на сесії що має дозвіл на вивезення сміття до Бердичівського полігону.

Всупереч цьому стали депутати обласної ради Романський Ігор, Смичок Ілля, Вітусевич Віталій, які заперечували проти вивезення сміття на територію Бердичівського району, а наполягали щоб його вивезли туди, звідки привезли та звернулися з колективним зверненням до голови Семенівської ОТГ.

Після завершення сесії усі небайдужі поїхали до смітника, де вже чекала машина ЗІЛ, яка мала вивезти сміття на Бердичівський полігон. Але оглянувши документи водія автомобіля, ми побачили що сміття вивозиться не до Бердичева, а на територію Козятинського сміттєзвалища.

То куди ж насправді відвезли сміття? Невже знайшли іншу територію незавершеного будівництва?? Сподіваємося що ця проблема вирішиться якнайшвидше.