додому Бердичів Депутати з Бердичева відвідали Житомирський геріатричний

Депутати з Бердичева відвідали Житомирський геріатричний

144
0

Сьогодення в Україні не є легким для усіх, та є категорія людей, які потребують особливої уваги, підтримки та захисту – це люди похилого віку. На теренах нашої області створені та функціонують спеціальні заклади для соціального захисту цих людей, а саме Бердичівський, Коростенський та Житомирський геріатричні пансіонати.

15 березня в с. Іванівка, Житомирського району, відбувся тематичний короткостроковий семінар для директорів, заступників директорів інтернатних установ системи соціального захисту населення, на якому відзвітувала директор Житомирського геріатричного пансіонату Алла Володимирівна Литвиненко. Цей семінар відвідали і депутати Житомирської обласної ради Ігор Васильович (від Радикальної партії Олега Ляшка) Романський та Сергій Валерійович Орлюк (Батьківщина).

Відзвітувавши, директор запросила усіх присутніх на екскурсію по пансіонату. Присутні оглянули територію, приміщення установи та поспілкувалися з мешканцями Будинку. Депутати залишилися дуже задоволені матеріально-технічною базою закладу та роботою персоналу. Багато роботи проводиться працівниками і з мешканцями пансіонату, і по господарству.

Проте у депутатів виникло закономірне питання: «Чому у Житомирському геріатричному пансіонаті, який перебуває на балансі Житомирської обласної ради, було проведено ремонт 1800 метрів квадратних даху із заміною шиферної покрівлі на метало-профільну за рахунок пенсійних коштів, а не за рахунок коштів Облради?». Обурення депутатів зрозуміле, адже соромно визнавати, що область виявилася байдужою до проблем людей, які живуть у цьому Будинку.
Також, Алла Володимирівна звернулась до депутатів з проханням допомогти з придбанням сількогосподарської техніки та спеціального автомобіля Швидкої Допомоги.

Представники влади, оцінивши весь масштаб праці, яка щоденно виконується, визнали, що захист незахищених верств населення – це найвищий прояв людяності та основна задача держави. Ігор Васильович та Сергій Валерійович, які є членами Комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, пообіцяли надавати підтримку пансіонату та всіляко допомагати йому й надалі.

image-dc0e60c6bac8a556c3001642f8c0ac18c5a728ba60d747c4c949c78513235eb5-V image-19cf7d466e208a72974931b61418f59d31c4d0e8187cf070838beecbb3632be1-V