додому Бердичів Депутати завершили підготовку до сесії – президія обласної ради узгодила порядок денний

Депутати завершили підготовку до сесії – президія обласної ради узгодила порядок денний

59
0

На розгляд чергової п’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання, яка відбудеться 7 березня, вноситься 82 питання. Порядок денний сесії узгодила президія обласної ради 2 березня.

На сесії депутати внесуть зміни до низки програм, зміни до перспективного плану формування територій громад області та вирішать кілька десятків комунальних і земельних питань.

Також на розгляд депутатського корпусу вносяться питання підняття революційного прапора ОУН на території області у певні дні, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби та оголошення 2018 року на Житомирщині роком Миколи Сціборського.

Пропонується проголосувати кілька звернень до центральних органів влади, серед яких звернення, яке стосується введення відповідальності за порушення встановлених законодавством вагових або габаритних норм відправником вантажу.

На розгляд депутатів вноситься питання внесення змін до Регламенту обласної ради, якими передбачено, що представники засобів масової інформації мають можливість вільно і безперешкодно перебувати на заходах в обласній раді.

Обговорили на президії й організаційні питання. Зокрема, в день сесії Овруцька мала академія народних мистецтв та ремесел презентуватиме на виставці свої роботи, а з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка відбудеться тематичний флеш-моб. Гімн України цього разу виконуватимуть студенти Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенко під супровід оркестру.

Нагадаємо, що чергова 15-а сесія Житомирської обласної ради запланована на 7 березня.