додому Бердичів Депутати Житомирщини покращили умови в Центрі для вагітних

Депутати Житомирщини покращили умови в Центрі для вагітних

115
0

Депутати обласної ради надали фінансову допомогу Житомирському обласному перинатальному центру на суму 230 тис. грн. За ці кошти придбано комп’ютерну техніку та впроваджено медичну інформаційну систему «Доктор Елекс».

Медична система розроблена для автоматизації ключових позицій роботи сучасного закладу охорони здоров’я: реєстратури, робочого місця лікаря, лабораторії, діагностики, фінансів, звітності та менеджменту. Впровадження такої систему дає можливість впорядкувати роботу медичних працівників центру, покращити якість лікувально-діагностичного процесу, полегшити формування звітів про роботу центру.

Кошти на підтримку перинатального центру надали депутати від фракцій «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Опозиційний блок», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Об’єднання «Самопоміч» та «Свобода».

Також фінансову допомогу центру надав народний депутат України Павло Дзюблик. 150 тис. грн спрямовано на придбання фетальних моніторів для проведення моніторингу стану внутрішньоутробного плоду, що дозволить своєчасно виявляти відхилення у стані плода та робити корегувальні дії.

Головний лікар комунального закладу Юрій Вайсберг висловлює подяку депутатам за суттєву фінансову підтримку перинатального центру і зазначає, що оновлення матеріально-технічної бази лікарні  дає можливість на ще більш якісному рівні надавати медичні послуги, зокрема покращити кваліфікований догляд за вагітними, породіллям та новонародженими.

Варто зазначити, що обласний комунальний заклад Житомирський обласний перинатальний центр є спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом III рівня надання акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги жінкам з порушенням репродуктивного здоров’я, вагітним з нормальним і ускладненим перебігом вагітності, породіллям та новонародженим. Центр створений в рамках реалізації національного проекту «Нове життя».

Житомирський обласний перинатальний центр є одним з перших родопомічних закладів України, в якому впроваджуються сучасні перинатальні технології, що ґрунтуються на принципах доказової медицини згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я. Медичну допомогу надають 84 лікаря та 158 середніх медичних працівників. Із загальної кількості лікарів 60% мають першу та вищу кваліфікаційну категорію.