додому Бердичів Депутати Житомирської облради розпочинають працювати у профільних комісіях готуючись до сесії

Депутати Житомирської облради розпочинають працювати у профільних комісіях готуючись до сесії

79
0

У ході підготовки до чергової 15-ї сесії обласної ради депутати розпочнуть працювати у профільних комісіях 26 лютого. Триватимуть засідання комісій до 2 березня. Засідання президії, під час якого буде узгоджений порядок денний сесії обласної ради,  відбудеться 5 березня.

На комісіях депутати заслухають звіти обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2017 рік та про виконання обласного бюджету за 2017 рік, а також про стан виконання галузевих регіональних (комплексних) програм соціально-економічного розвитку області.

На профільних комісіях депутати розглядатимуть й питання внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік, клопотання Державної служби геології та надр України і питання комунальної власності.

Повний графік засідань комісій можна переглянути у рубриці «Підготовка до чергової сесії»

Нагадаємо, що чергова п’ятнадцята сесія обласної ради сьомого скликання запланована на 7 березня.

Варто додати, що на розширеному засідання постійної комісії з питань20 агропромислового комплексу, земельних відносин і розвитку села 31 січня депутати погодили зміни до Програми розвитку агропромислового комплексу області.