додому Бердичів Депутати Житомирської облради на сесії розподілять 29 мільйонів гривень

Депутати Житомирської облради на сесії розподілять 29 мільйонів гривень

58
0

Майже 80 питань порядку денного буде розглянуто дванадцятою сесією Житомирської обласної ради. Саме таку кількість питань погодила 24 липня президія облради. Члени президії узгодили окремі питання та проекти рішень, зокрема щодо внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік.

За пропозиціями обласної ради та обласної державної адміністрації, депутатів обласної ради на сесії, 27 липня, буде розподілено 29,7 млн грн перевиконання обласного бюджету за ІІ квартал поточного року.

Найбільше потреб має галузь охорони здоров’я. На цю галузь планується спрямувати  5, 7 млн грн, на галузь культури буде направлено майже півтора мільйона гривень, на галузь фізичної культури, спорту, сім’ї  та молоді  – 4,2 млн грн. Більше 2 мільйонів гривень піде на фінансування обласних галузевих програм.

Також на сесії буде розподілено державну субвенцію у сумі 69 мільйонів гривень. З цих коштів 202 тис. грн буде направлено на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів; 55 млн.. грн – на погашення різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення; 651 тис. грн – на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Участь у роботі президії взяв голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич, заступники голів обласної ради та облдержадміністрації.

Нагадаємо, що 12-а сесія обласної ради розпочне свою роботу о 10 годині 27 липня.