додому Бердичів Депутати Житомирської обласної ради погодили зміни до бюджету на 2017 рік та...

Депутати Житомирської обласної ради погодили зміни до бюджету на 2017 рік та надання 160 тисяч гривень АТОвцю

96
0

Постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів 13 грудня у ході підготовки до чергової сесії опрацювала майже 20 питань порядку денного.

Зокрема, депутати погодили зміни до обласного бюджету на поточний рік. За словами т.в.о. директора департаменту фінансів облдержадміністрації Леоніда Мініча, в область з державного бюджету надійшли різного виду субвенції на суму 410 млн грн. Водночас деякі субвенції зменшено на 54 млн грн. Також за серпень-жовтень надійшло 71 млн грн від перевиконання митних платежів, що будуть спрямовані на ремонт доріг, а з місцевих бюджетів область отримала субвенції на 829,8 тис. грн.

Обговорюючи бюджетне питання, депутати доручили управлінню охорони здоров’я та департаменту фінансів облдержадміністрації підготувати на сесію обласної ради звернення до Кабінету Міністрів України щодо недостатності фінансування галузі охорони здоров’я.

З-поміж іншого депутати опрацювали низку комунальних питань, зокрема внесення змін до статутів комунальних установ та переукладання контракту з головним лікарем «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Постійна комісія погодила і надання 160 тис. грн на лікування військовослужбовця, який отримав поранення в зоні антитерористичної операції.

Також депутати проголосували за обласний бюджет на наступний рік та низку регіональних програм.

У роботі комісії взяв участь заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та депутати-бердичівляни Ігор Романський, Ілля Смичок, Сергій Орлюк та Тарас Собко.

Нагадаємо, що  чергова сесія обласної ради запланована на 21 грудня, а 12 грудня депутати розпочали працювати у постійних комісіях.