додому Бердичів Депутати Житомирської обласної ради завершили підготовку завтрашньої сесії

Депутати Житомирської обласної ради завершили підготовку завтрашньої сесії

75
0

У ході підготовки до чергової сесії обласної ради 21 лютого депутати попрацювали в постійній комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села. Відповідно усі профільні комісії вже завершили підготовку до дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання.

Профільна комісія заслухала інформацію про обсяг запланованого фінансування Програми «Надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам». Зокрема, ця програма передбачає надання кредитів на пільгових умовах на реконструкцію, придбання або будівництво житла громадянам, які постійно працюють і проживають у сільській місцевості. Минулого року 20 сімей області отримали такі кредити. Джерело фінансування – бюджети різних рівнів. На поточний рік у державному бюджеті передбачено 1,2 млн грн, в обласному – 1,1 млн грн. Однак, повністю відсутнє фінансування з місцевих бюджетів. За результатами розгляду даного питання, депутати  вирішили підготувати звернення до місцевих органів влади щодо необхідності виділення коштів у рамках цієї програми.

Також депутати погодили виділення землі для будівництва Північного обходу – реконструкцію житомирської об’їзної та заслухали інформацію про результати діяльності ГУ Держгеокадастру в області за 2016 рік.

Усього депутати розглянули майже 15 питань порядку денного.

Голови постійних комісій та голови фракцій розглянули основний перелік питань, узгодили окремі питання та проекти рішень, що оприлюднені з недотриманням вимог Регламенту обласної ради, але є невідкладними, а також що внесені депутатами безпосередньо під час засідання президії.

Отже, на розгляд сесії вноситься 26 питань порядку денного. Майже всі питання опрацьовані постійними комісіями.

У засіданні президії взяли участь заступники голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук, голова облдержадміністрації Ігор Гундич і його заступник Ярослав Лагута.

Нагадаємо, сесія обласної ради розпочне свою роботу о 10 годині 23 лютого у сесійній залі.