додому Без категорії Депутати в дії: робота з громадянами – головна задача радикалів

Депутати в дії: робота з громадянами – головна задача радикалів

232
0

Зазвичай у нас люди звикли, що виборча компанія завершується днем голосування, але це не стосується Радикальної партії, яка працює з громадою завжди. Попри те, що з часу минулих місцевих виборів пройшло більше року, по містах нашої області часто можна побачити намети Радикальної партії Олега Ляшка, де активісти таimage-0-02-05-93ec49860bff72c9ea6dd55bdb316b0b2a7875a0c9ab8ba39d0b94f8dc85198e-v прихильники мають змогу ознайомитися зі свіжою партійною пресою. Подібні заходи не оминають своєю увагою і депутати, які використовують цей момент як нагоду поспілкуватися з виборцями, дізнатися про їхні проблеми, порадити в складних життєвих ситуаціях, або ж просто почути думки пересічних людей.
Газета «Правда» є ефективним комунікаційним засобом для поширення важливої та актуальної інформації про життя Радикальної партії, діяльність її лідера, роботу місцевих обранців людей.
Як уже неодноразово зазначав лідер партії Олег Ляшко, робота з громадянами, та інформування виборців про зроблену роботу – це основна задача представників партії на місцевому рівні. Ось так депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський працює на виборчому окрузі і виконує прямі вказівки очільника Радикальної партії.