додому Бердичів Бізнес Депутати внесли зміни в Закон про рух по колу

Депутати внесли зміни в Закон про рух по колу

143
0

Депутати Верховної Ради проголосували за введення єдиних правил перетинання транспортними засобами перехрестя, де організовано круговий рух.

За відповідний законопроект Про внесення змін до статті 41 Закону України Про дорожній рух (щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу) №4246 проголосувало 242 народних депутата, в цілому – 234 депутата, повідомляє Інтерфакс-Україна.

У закон Про дорожній рух пропонується ввести раніше відсутню норму: перевагу в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, складна соціально-економічна ситуація в Україні призвела до відсутності дорожньої розмітки та дорожніх знаків на автомобільних дорогах. Також в кожному місті діє правило перетину перехрестя з рухом по колу, що викликає аварійність на таких ділянках. Тому сьогодні у суспільстві затребувані зміни, яким запроваджуються єдині правила перетинання транспортними засобами перехрестя, де організовано круговий рух.

Прийняття законопроекту не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України