додому Бердичів Депутати вирішили перевірити, кого ж вони обирають

Депутати вирішили перевірити, кого ж вони обирають

111
0

На одній з Комісій від Житомирської обласної ради по заміщенню вакантних посад депутати підтримали кандидатуру на посаду директора Комунального професійно-технічного навчального закладу «Житомирське вище професійне училище-інтернат Житомирської обласної ради» Олену Дерев’янко. Депутат від Радикальної партії Ігор Романський та батьківщинівець Сергій Орлюк відвідали даний заклад та впевнилися, що зробили правильний вибір.
У цьому училищі щорічно навчається понад 400 учнів. За роки діяльності закладу випущено більш як 6,5 тис. кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів. Училище здійснює підготовку з 8 робітничих професій.
Потенціал закладу величезний, проте є ще й багато проблемних питань, які стосуються матеріально-технічної бази. Наприклад, як низькоефективне котельне обладнання, яке за своїми технічними та якісними характеристиками, а також терміном експлуатації, не може забезпечити належний температурний режим в приміщеннях навчального закладу. Не вистачає училищу і меблів, комп’ютерне обладнання вже застаріле та потребує оновлення. Відсутність спортивного майданчика для дітей з особливими можливостями у такому закладі негативно відображається на його вихованцях. Як повідомляє директор училища пані Дерев’янко, навчальний заклад потребує й негайного ремонту даху гуртожитку і приміщення музею.
Оглянувши училище депутати навідалися до актової зали, де їх привітали учні закладу. Народні обранці мали змогу поспілкуватися з вихованцями та колективом училища. Депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський подякував Олені Дерев’янко за прийом та за екскурсію закладом. Поділився враженнями від побаченого, побажав новому директору наснаги до змін, наполегливості в роботі та невичерпної енергії.
Сергій Валерійович Орлюк та Ігор Васильович Романський пообіцяли допомогти закладу з їх проблемами та пролобіювати інтереси училища в обласній раді. Кошти потрібні немалі на оновлення застарілого обладнання та матеріально-технічної бази, проте депутати дали обіцянку не забувати про потреби училища і всіляко йому допомагати.

image-b7f3cacfb5ad4b0861753e71e535d94d46b5f9e3bb71c919dab4660bcc16f74b-V