додому Бердичів Бізнес Депутати Бердичівської міської ради брали участь у конференції на Вінниччині

Депутати Бердичівської міської ради брали участь у конференції на Вінниччині

389
0

14 ТРАВНЯ, У ТУЛЬЧИНІ НА ПЛОЩІ БІЛЯ ПАЛАЦУ ПОТОЦЬКИХ СИМВОЛІЧНО – МУЗИЧНИМ ШЕДЕВРОМ  «ЩЕДРИК» МИКОЛИ ЛЕОНТОВИЧА –  РОЗПОЧАЛА РОБОТУ  КОНФЕРЕНЦІЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА».

Із початком роботи конференції присутніх привітав лідер політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана», Прем`єр-міністр України (2016-2019 рр.) Володимир Гройсман.

  • На прикладі Вінниці ми бачимо, як команда Володимира Гройсмана досягла успіху для міської громади, – заявив у своєму виступі координатор “Української Стратегії Гройсмана” у Житомирській області, депутат Бердичівської міської ради Ігор Романський. – Цей позитивний досвід можна і потрібно використати для всієї України. Саме тому я з однодумцями долучився до команди Володимира Гройсмана, і нам повірили бердичівляни, віддавши на місцевих виборах понад 10% голосів. Працюючи в команді “Української Стратегії Гройсмана”, ми зможемо довести, що і на Житомирщині можна зробити багато корисного для своїх громад.

На думку Ігоря Романського, “Українська Стратегія Гройсмана” набуватиме популярності й в інших регіонах України – завдяки досвідченій й ініціативній команді, яка має стратегічне бачення мети – покращення життя громад через завершення децентралізації, розпочатої Урядом під керівництвом Прем`єр-міністра Володимира Гройсмана.

У роботі конференції брали участь представники Центрального партійного офісу та експерти партії: Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів України (2016-2019 рр.); Євген Ніщук, Міністр культури України (2016-2019 рр.); Ганна Новосад, Міністр освіти та науки України (2019- 2020 рр.); Вадим Чергиш, Міністр України з питань тимчасово окупованих територій і ВПО (2016-2019 рр.); Микола Даневич, заступник Міністра молоді і спорту України (2016-2019 рр.); Юрій Джигир, заступник Міністра фінансів України (2016-2019 рр.); Олександра Чуркіна, заступник Міністра соціальної політики України (2017-2019 рр.); Лариса Попова, заступник Міністра соціальної політики України (2017-2019 рр.); Ярослав Бєлов, експерт з екології та навколишнього середовища (2016-2019 рр.); Олександр Красноштан,  експерт транспортної галузі (2016-2019 рр.).

На захід прибули делегації з Житомирщини, м. Києва та Київської області, з  Львівщини,  Полтавщини та  Херсонщини.  Учасниками конференції стали  депутати партії з Вишківської та Хустської територіальних громад Закарпатської області; Пісочинської територіальної громади Харківської області та м. Харків; Первомайської територіальної громади Миколаївської області; Лопатинської територіальної громади Львівської області; Бердичівської територіальної громади Житомирської області; Яремчанської територіальної громади Івано-Франківської області.

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ КОНФЕРЕНЦІЇ – ПРИЙНЯТТЯ ДО ЛАВ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ 200 НОВИХ ЧЛЕНІВ: ДЕПУТАТІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ТА МІСЬКОЇ РАД, ГОЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, СЕКРЕТАРІВ ТА ГОЛІВ ФРАКЦІЙ МІСЦЕВИХ РАД І УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ «МОЛОДІЖНИЙ РЕЗЕРВ ПАРТІЇ». НА КОНФЕРЕНЦІЇ ТАКОЖ БУДЕ СФОРМОВАНО НОВИЙ СКЛАД РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ.