додому Бердичів День села Слободище

День села Слободище

292
0

18 червня 2016 року громада села Слободище відзначила 506 річницю з дня заснування.
Близько п’ятисот осіб завітали на урочистий захід.

На святі були присутні заступник голови районної ради Олена Рудик, депутат районної ради Софія Томашевська, депутати районної ради Надія Мачульська, Габріел Мкртчян, Василь Любченко, Олег Шевчук. Завітали на захід сільські голови сусідніх громад: Райківський сільський голова Майя Семенюк, Швайківський сільський голова Сергій Сідоренко.
Молодий та енергійний сільський голова Роман Кваша у своєму виступі щиро привітав громаду села зі святом та подякував голові районної ради Максиму Самчику, заступнику голови районної ради Олені Рудик, працівникам виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації за плідну співпрацю.
Олена Рудик та депутат районної ради Надія Мачульська вручили голові Слободищенської громади святковий торт та теплими словами привітали присутніх на святі.
Чудова концертна програма залишила незабутні враження у мешканців Слободищенської громади та гостей свята. Програма була насичена іграми та конкурсами. Проводили конкурси ведучі радіо «Рекорд ФМ» Герман та Юлія.
Свої власні вірші подарувала присутнім Давидчук Ольга Андріївна та Лабознюк Галина Степанівна, яка також порадувала всіх баладою про село Слободище.
Піднімали настрій піснями гості з села Мирославка – дует Мінічі.
На святі учаснику АТО, інваліду ІІІ групи Ясінському Миколі Івановичу було вручено орден ІІІ ступеня «За мужність», присвоєний Указом Президента України від 13.08.2015 року.
Не забули й про учасників АТО, які в даний час захищають східні кордони нашої держави, Юсубова Руслана Бакіровича та Верич Анатолія Володимировича. Їх дружини отримали подарунки надані місцевими підприємцями.
Зі сцени кілька годин лунали вірші і пісні, урочисті привітання та щирі побажання.
Свято пройшло у теплій родинній атмосфер