додому Бердичів День світлофора у Бердичеві

День світлофора у Бердичеві

143
0

Міжнаро́дний день світлофо́ра відзначають 5 серпня.

Бердичівські світлофори мали надію, що, можливо, в їх свято вони знову запрацюють і стануть корисними мешканцям міста. Але наша влада вирішила інакше…

Згідно інформації наданої МКП “Бердичівкомунсервіс” на обліку підприємства перебувають 13 світлофорних об’єктів. Світлофорний об’єкт по вул.Чуднівська,27, вул.Європейська,7, вул.Червона,65 та вул.Європейська,110 знаходяться в неробочому стані та потребують капітального ремонту, а в деяких випадках повної заміни.

Незважаючи на велику кількість ДТП у нашому місті, міська влада не має коштів, щоб виділити на відновлення даних світлофорів та встановлення нових. Хоча такі ділянки, як біля школи №7, біля Універмагу, по вул.Європейська та вул.Чуднівська, де завжди жвавий рух автомобілів, є вкрай небезпечними та мають мати світлофорні об’єкти, аби завчасно попередити дорожньо-транспортні пригоди.

Трошки історії:

Попередник сучасних світлофорів був встановлений 5 серпня 1914 року в Америці у місті Клівленд, мав зелений і червоний сигнали.

Але перший світлофор винайшов британець Джей Найт в 1868 році. Цей світлофор був встановлений у Лондоні біля парламенту, мав два семафорних крила і управлявся вручну.

Перший світлофор в Україні був встановлений в 1936 році у Харкові.