додому Бердичів День захисту дітей в кращій дитячій лікарні України (ФОТО)

День захисту дітей в кращій дитячій лікарні України (ФОТО)

387
0

конПерший день літа в Обласній клінічній лікарні для дітей відзначили з щирими посмішками та розкритими обіймами. Дитяча лікарня – це місце де, дійсно, лікарі творять дива та дарують діткам найголовніше – здоров’я та надію.
Цьогоріч на святі приуроченому Дню захисту дітей був присутній і голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Житомирській обласній раді Ігор Романський. Завітав не з пустими руками: вже раніше він виділив кошти на заміну старих вікон на металопластикові.

«Ця лікарня є дійсно потужним осередком медицини в нашій області. Чудові фахівці, які тут працюють, – ось, що прославляє цей заклад далеко за межами Житомирської області. Я маю честь зараз стояти поруч з тими, хто щодня рятує життя майбутньому України – нашим дітям. Вважаю, що кожен депутат повинен сам прагнути, аби допомагати таким закладам. Я гордий тим, що зміг хоч якось долучитися до такої благородної справи, як порятунок маленького життя. Хочу побажати кожній дитині, яка сюди приходить, здоров’я, сил та терпіння, аби подолати усі недуги та хвороби. Батькам – здоров’я, аби народити ще по одному українцю чи україночці. Лікарям бажаю мудрості та наснаги для найважливішої у світі справи, низький вам уклін за таку неоціненну працю протягом багатьох років»,- привітав радикал Ігор Романський.

Також не лишили дітей без привітань в День захисту дітей і начальник Управління охорони здоров’я Микола Суслик, головний лікар Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні Віктор Марченко, завідуючий хірургічним відділенням Петро Русак та багато інших почесних, гідних та достойних присутніх. Найголовніше, що бажали дітям – це здорове та щасливе дитинство.

Діти, хоч і стомлені від лікування, все одно активно святкували свій день. Конкурс малюнків на асфальті закінчився більше, ніж просто сюрпризом. Коли діти, загадавши бажання, випустили свої повітряні кульки в небо, аби загадане збулося, всі підняли свої очі дивлячись у слід «дитячим бажанням». Саме в цей момент всі побачили – прямо над лікарнею, ніби ареол або німб, засяяла райдуга. Такий добрий знак не зміг лишити когось байдужим і всі подумки побажали, аби кожне дитяче загадане бажання здійснилося.

ФОТО Світлана Петричук