додому Бердичів Дві пожежі на Бердичівщині: люди дотримуйтесь правил безпеки!

Дві пожежі на Бердичівщині: люди дотримуйтесь правил безпеки!

93
0

Ранок 7 березня розпочався пожежею не лише в Бердичеві на Червоній горі, де пожежники врятували чоловіка,який ледь не вчадів, а й в Бердичівському районі, в селі Слободище. Тут, по вулиці Зарічній, близько восьмої години ранку горів приватний будинок. Першими за викликом на пожежу прибула місцева пожежна охорона села Слободище. Проте через неспроможність самостійно загасити палаючий будинок було викликано на допомогу ДПРЧ-4 Бердичева.

Пожежу було ліквідовано і в Бердичеві, і в районі, потерпілих, на щастя, немає. Причина загорання – порушення правил безпеки при експлуатації пічного опалення.

Нагадаймо, що декілька днів тому вчаділа ціла сім’я та гості будинку від порушення правил безпеки при експлуатації пічного опалення. Сьогодні, 7 березня, відбулась прощальна церемонія з загиблими.

Тому бердичівяни, дотримуйтесь правил безпеки, аби вберегти себе і рідних від смерті!

До уваги бердичівлян! В опалювальний сезон не забувайте очищати димарі від сажі хоча б один раз на два місяці. Не залишайте без нагляду розпалену піч чи плиту. Палаючого вуглика, а інколи й іскри, досить для того, щоб скоїлося велике лихо. Не варто використовувати для обігріву несправні та не відремонтовані опалювальні печі; розпалювати опалювальні печі легкозаймистими та горючими рідинами; залишати печі, в яких горить вогонь, без нагляду дорослих; доручати розпалювати печі та наглядати за ними дітям; використовувати дрова, довжина яких перевищує розміри топника; сушити та зберігати на поверхні нагрівання опалювальних печей горючі предмети; категорично забороняється закривати піддувало опалювальної печі, коли там ще горить вугілля або є жар – це може призвести до отруєння чадним газом; влаштовувати в якості димової труби металеві та азбестові труби.