додому Бердичів Двадцята «бюджетна» сесія обласної ради завершилась

Двадцята «бюджетна» сесія обласної ради завершилась

48
0

Голова обласної ради Володимир Ширма 18 грудня відкрив 20-у сесію обласної ради сьомого скликання, на якій депутати прийматимуть обласний бюджет на 2019 рік, низку регіональних програм, опрацюють кадрові, комунальні та земельні питання тощо. На сесію зареєструвалось та працює 58 депутатів.01aaaaaaaaaacec20 4

На початку сесії голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрація Ігор Гундич вручили 19 жителям області державні відзнаки.

У роботі сесії брали участь голова, заступники голови, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голови районних рад, міські голови, голови райдержадміністрацій, керівники обласних об’єднань, організацій та установ, представники засобів масової інформації.

01aaaaaaaaaacec20 3

На 20-й сесії обласної ради 18 грудня депутати затвердили Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород обласної ради на 2019 рік.

Окрім цього, на вирішення проблем, з якими звертаються жителі області у зверненнях до депутатів обласної ради, буде спрямовано 25 відсотків коштів від загальної суми перевиконання доходної частини загального фонду обласного бюджету.

Депутати підтримали головний фінансовий документ області – обласний бюджет на 2019 рік. За це рішення під час 20-ї сесії обласної ради 18 грудня проголосувало 52 народні обранці.