додому Бердичів В Житомирську обласну громадську раду спробували не допустити «Бердичів – наш дім»

В Житомирську обласну громадську раду спробували не допустити «Бердичів – наш дім»

77
0

В тижневий термін перевірити всі документи, які подали громадські організації для участі в установчих зборах для формування громадської ради при Житомирській облдержадміністрації. Таке рішення прийняли кандидати до нового складу громадської ради при ОДА під час установчих зборів, які відбулись 17 липня.

Справа в тому, ініціативна група відмовилась розглядати документи 25 громадських організацій, серед яких була і Бердичівська міська організація «Фонд підтримки місцевих ініціатив «Бердичів – наш дім», екс-голови райдержадміністрації Вадима Синельникова.

Участь в установчих зборах взяв заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, який зазначив: «Житомирська облдержадміністрація зацікавлена в якомога більшому представництві абсолютно всіх громадських організацій в установчих зборах. І категорично проти, якщо документи у когось не приймались або приймались з порушенням. Мені хотілося б, щоб з усіх районів максимальна кількість організацій змогла законним способом подати документи, а вже з них – громадськість обирала б 35 найбільш достойних до складу громадської ради при облдержадміністрації».