додому Бердичів Громади навколо Бердичева звинувачують Василя Мазура у екологічній катастрофі

Громади навколо Бердичева звинувачують Василя Мазура у екологічній катастрофі

771
0

Бердичівському міському голові Мазуру В.К.

Відкритий лист

Ми, сільські голови, як уповноважені від громад Скраглівської, Райківської, Швайківської, Слободищенської сільських та Гришковецької селищної рад звертаємо Вашу увагу на багаторічне порушення екологічного та водного законодавства суб’єктами господарювання, які розташовані в місті Бердичеві та скидають неочищені стоки у водні об’єкти, що призводить до забруднення земель очолюваних нами територіальних громад.

В результаті перевірок Державною екологічною інспекцією у Житомирській області водоохоронних зон струмка Грабарка та річки Гнилоп’ять, виявлено численні факти несанкціонованого скиду неочищених стоків суб’єктами господарювання міста Бердичева. За результатами перевірок виявлено винних осіб у порушенні вимог водного та екологічного законодавства та внесено відповідні приписи. Єдиним захисником наших бід і проблем є Громадська організація «Правозахисна організація «Джерело довіри» та її голова Козловський О.М. за наполяганням якого Бердичівським відділом Національної поліції України розпочато кримінальне провадження по даних фактах і внесено до ЄРДР № 12017060050001588 14.10.2017р., а рішенням Житомирської обласної ради від 02.11.2017 року №862 схвалено текст звернення до Генерального прокурора України з проханням взяти під особистий контроль хід розслідування кримінального провадження та притягнення винних осіб до відповідальності за нанесену шкоду довкіллю.

Висловлюючи думку наших жителів, повідомляємо Вас, що терпець наших громадян увірвався. За час Вашої каденції на посаді Бердичівського міського голови, екологічна ситуація в районі не тільки погіршилась, але й призвела до катастрофи. Ми не будемо терпіти перетворення наших ставків у каналізаційні відстійники міста Бердичева, тому чекаємо Ваших рішучих дій.