додому Бердичів Головний радикал країни Олег Ляшко відвідав Житомир

Головний радикал країни Олег Ляшко відвідав Житомир

243
0

Вчора, 13 червня, лідер Радикальної партії Олег Ляшко разом зі своєю командою відвідав місто Житомир. Разом з Олегом Ляшко відвідав адміністративний центр Житомирської області і Народний Депутат від РПЛ Олексій Ленський. Зустрічали гостей перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко та голова фракції Радикальної партії в облраді Ігор Романський.

Багато чого встиг лідер радикальної команди зробити в Житомирі. Спочатку відвідав завод «Ferplast», який виробляє різноманітні товари для тварин. Як прокоментував сам Олег Ляшко «На Житомирському підприємстві «Ferplast», що спеціалізується на виготовленні продукції з дерева для тварин, дуже дякували радикалам за мораторій на вивезення лісу кругляку. Адже саме завдяки його дії у підприємства є сировина для виготовлення продукції, а в півтисячі людей – робота і зарплата.

Олег Ляшко відвідав Житомирську обласну клінічну лікарню ім. Горбачевського. Свої враження радикальний лідер висловив на своїй сторінці у Facebook: «Що це за медреформа, про яку навіть лікарі не знають? Уряд так спішив догодити МВФ, що «забув» повідомити українців, які зміни на них чекають!».

Потім лідер Радикальної партії разом зі своєю командою відвідали Житомирський центр захисту тварин. Як прокоментував цей візит сам Олег Ляшко в соціальній мережі, він «… У Житомирському центрі захисту тварин залишив частинку своєї душі. А ще – повідки, 70 кг корму та трохи сосисок».

Олег Валерійович встиг поговорити з пересічними житомирянами просто на зупинці біля обласного телебачення. Людей цікавить – як вижити при таких зарплатах та пенсіях і з такими тарифами; до чого ж призведе таке «реформування» медичної галузі?