додому Бердичів Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович: Період радянської влади в Україні...

Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович: Період радянської влади в Україні можна вважати окупаційним ВІДЕО

51
0

Гібридна війна – не новація, а спадок періоду радянської окупації. Про це заявив в ефірі “5 каналу” голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

“Коли ми говоримо про основу радянської влади в Україні, треба розуміти, що в Україні вона була встановлена силою, вона була експортована ззовні”, – повідомив він і додав: “Те, що ми зараз називаємо гібридною війною, і хочеться представити її якимось новим видом війни, нічого нового у цьому немає”.

Крім того, відповідаючи на запитання ведучої, В’ятрович погодився із тим, що визнання радянської окупації – це наступний крок декомунізації . “Абсолютно! Я переконаний, що ми повинні говорити про радянську окупацію”, – зауважив він.

Нагадаємо, раніше голова Українського інституту національної пам’яті розповів, як модель “совєтского человека” вплинула на формування терористичних “ДНР” та “ЛНР”.

Пропонуємо Вашій увазі повне інтерв’ю з Володимиром В’ятровичем