додому Бердичів Голова обласної ради провів прийом громадян в Андрушівці

Голова обласної ради провів прийом громадян в Андрушівці

43
0

Голова обласної ради Володимир Ширма 22 листопада провів виїзний прийом громадян у м. Андрушівці.

Разом із очільником депутатського корпусу приймали жителів міста та району голова районної ради Олександр Осадчук та голова райдержадміністрації Катерина Курсон.

Одне з найболючіших питань, яке порушувалось на прийомі, – це оформлення пасовищ у Держгеокадастрі, посадовці якого змушують по кілька разів перероблювати документи на землі. Однак, як вважають місцеві жителі, землі під пасовищами вже роздані приватним агрофірмам, тому і гальмується процес оформлення.

Також громадяни зверталися за матеріальною допомогою на лікування та проведення операції. Директор місцевої школи звернувся з проханням допомогти у реконструкції будівлі навчального закладу, якій 170 років і яка є пам’яткою архітектури державного значення.

Спілкуючись з місцевими жителями та керівниками сільських рад Андрушівського району, де створено лише одна ОТГ, Володимир Ширма наголосив на важливості децентралізації та необхідності об’єднуватись у громади.

«Ви вже втратили час, і продовжуєте втрачати час, можливості, ресурси, передусім фінансові. Ті, хто раніше за всіх об’єднався, отримали колосальні можливості для свого розвитку. Якби жителі Андрушівського району не вагалися і повірили у децентралізацію, то вже змогли б вирішити проблеми, які не вирішувались роками», – звернувся до представників громад голова обласної ради.

За результатами прийому громадян окремі питання вирішувались безпосередньо на місці, по деяких – надавались відповідні доручення щодо їх вирішення, а окремі питання голова обласної ради взяв під особистий контроль.

Насамкінець виїзного прийому громадян Володимир Ширма відвідав районну лікарні, де оглянув відремонтоване інфекційне відділення, а також комунальний дитячий оздоровчий заклад «Чайка».

01aaaaaaagrpr2

01aaaaaaagrpr3

01aaaaaaagrpr4

01aaaaaaagrpr5

01aaaaaaagrpr6

01aaaaaaagrpr7

01aaaaaaagrpr8

01aaaaaaagrpr9

01aaaaaaagrpr10

01aaaaaaagrpr11

01aaaaaaagrpr12

01aaaaaaagrpr13

01aaaaaaagrpr14

01aaaaaaagrpr15

01aaaaaaagrpr16

01aaaaaaagrpr17