додому Бердичів Голова Житомирської облдержадміністрацій Ігор Гундич каже, що готовий замінити 40% працівників

Голова Житомирської облдержадміністрацій Ігор Гундич каже, що готовий замінити 40% працівників

54
0

Під час зустрічі з журналістами 1 лютого Ігор Гундич повідомив, що готовий здійснити ротацію кадрів в Житомирській облдержадміністрації.

«Я думаю, що буду одним із губернаторів, який оновить склад, який сьогодні є в обласній державній адміністрації, на відсотків 40 однозначно. І в першу чергу це буде склад якраз керівний: керівники структурних підрозділів, відділів, секторів, управлінь. Я вважаю, що трошечки треба перезавантажитись, тому що тут такого перезавантаження не було ще з часів розпаду Радянського Союзу. Тут є люди, які працюють після розпаду СРСР і по цей час. Я вважаю, що людина, яка більше 5 років знаходиться на одній посаді, вона не зовсім ефективно працює. Це так звана американська система управління. Тому що людина до всього звикає і нічого нового не продукує, а просто робить все, як було…», – сказав губернатор.

До цього Ігор Гундич повідомляв, що в ОДА працює HR-спеціаліст який вивчає і готує пропозиції щодо усунення дублювання функцій, ефективної роботи і змін до структури.

Нагадаємо, що на Бердичівщині чиновників, які працюють довше, аніж п’ять років переважна більшість, а якщо враховувати ще й виборці посади, то до прикладу міський голова Василь Мазур, керує Бердичевом близько 15 років.