додому Бердичів Героями полотен є воїни 26 артилерійської бригади

Героями полотен є воїни 26 артилерійської бригади

202
0

На 4 поверсі Житомирської обласної ради, до сесії обласної ради, яка відбудеться 7 березня, підготовлена фотовиставка робіт, де героями картин є воїни 26 артилерійської бригади. Дана виставка є однією з складових започаткованого обласною радою та обласною організацією національної Спілки художників України проекту «Сучасний Захисник України».

Творчий процес створення полотен героїв-артилеристів розпочався у грудні минулого року. 26-а артбригада радо відгукнулась співпрацювати із художниками, зустріли митців, обговорили моменти наступних зустрічей і найголовніше – визначились із героями, образи яких увіковічнять у портретах. Протягом двох тижнів військовослужбовці бригади позували художникам, які робили ескізи майбутніх робіт.

Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук так презентував творчу подію:

“Культура – носій історії та змін держави. Аби передати дух сучасності, новий етап розвитку нашої країни, аби перемоги та звитяги були увіковіченні в мистецтві, ми спільно з Житомирською обласною організацією Національної спілки художників України створили проект «Сучасний захисник України» та вже проводимо другий етап, де активну участь взяла Бердичівська 26-та окрема артилерійська бригада”.

Це своєрідний меседж наступним поколінням.

У проекті беруть участь три художника: Василь Кондратюк, Валентин Войтенко та Валерій Радецький. Далі роботи поїдуть до Бердичева, де їх зможуть побачити усі бажаючі, в тому числі і військова частина стане майданчиком для виставки робіт, присвячених їм.

Художники створили не тільки портрети наших товаришів по службі, але й сцени бойового злагодження підрозділів бригади.