додому Бердичів В Шваківці обрали наймолодшого сільського голову у Бердичівському районі

В Шваківці обрали наймолодшого сільського голову у Бердичівському районі

298
0
Pen writing a cross in the box.

У неділю в селах Швайківка та Катеринівка, які входять до Швайківської сільської ради, обирали нового сільського голову. Попередній очільник громади Сергій Сидоренко Постановою Бердичівського міськрайонного суду від 25 липня 2016 року був притягнутий до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного діяння. Йому було призначено адміністративне стягнення у розмірі 5100 грн з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, що пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, строком на 11 місяців. Було оголошено нові вибори у яких не міг взяти участь Сергій Сидоренко.

На участь у перегонах  подали кандидатури чотири претенденти:

  1. Яригін Тарас Петрович07.08.1993 р.н., освіта вища, місце роботи – ТОВ АІК, посада – діловод-юрист.
  2. Крюченко Валентина Миколаївна20.05.1969 р.н., освіта середня-спеціальна, безробітна.
  3. Гусар Ольга Павлівна10.04.1989 р.н., освіта вища, місце роботи – сільська рада, посада – секретар.
  4. Любченко Леся Михайлівна04.08.1986 р.н., освіта середня-спеціальна, місце роботи – ТОВ «Транзіт-С», посада – обліковець.

В день волевиявлення була доволі висока явка виборців, де з відчутною перевагою вибори виграв син колишнього голови колгоспу Швайківки, а нині – голови Чуднівського РДА Петра Івановича Яригіна – Яригін Тарас Петрович. У непростій боротьбі у жіночій компанії перемогу святкував 23-річний Тарас Яригін, який став наймолодшим сільським головою Бердичівського району.

Як повідомляє видання РІО Бердичів, фірма «АІК», в якій трудився до виборів майбутній сільський голова – це потужний агротейдер з іноземними інвестиціями, який в чотирьох господарствах, розташованих у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях, обробляє близько 10 тисяч гектарів землі та має у власності два елеватора в Красилові і Чуднові.

Подейкують, що інтереси цього трейдера тепер будуть і в Швайківці, де нещодавно закінчились договори оренди паїв у товариства «Зелений Вал» (солодовий завод) і тепер продовжується процес їх переоформлення з новими орендарями.

Варто відзначити, що, колишній голова Сергій Сидоренко не визнає результати виборів і продовжуватиме судитись.