додому Бердичів В Україні можуть скасувати частину протипоказань для керування транспортом

В Україні можуть скасувати частину протипоказань для керування транспортом

172
0

Перелік медичних протипоказань повинні привести у відповідність з європейськими нормами.

Міністерство охорони здоров’я України працює над спрощенням переліку медичних протипоказань для керування транспортними засобами. Про це повідомляє прес-служба відомства.

МОЗ перегляне перелік медичних протипоказань для керування транспортом з метою приведення їх до європейських стандартів і норм. Проект наказу з переліком протипоказань для майбутніх і справжніх водіїв зараз знаходиться на громадському обговоренні. Зауваження та пропозиції з цього приводу будуть прийматися до 26 березня. Після громадського обговорення буде опрацьовано та затверджено новий перелік.

До 26 березня Міністерство приймає від усіх зацікавлених сторін зауваження та пропозиції, що по завершенню громадського обговорення будуть опрацьовані.

«Ми переконані, що в новому переліку медичних протипоказань повинні залишитися тільки ті захворювання, які безпосередньо можуть впливати на безпеку дорожнього руху. Наголошуємо, що той перелік, який зараз знаходиться на громадському обговоренні, – це не остаточний варіант наказу. МОЗ України буде приймати відповідний наказ тільки після суттєвого його доопрацювання і вдосконалення », – йдеться в повідомленні відомства.