додому Бердичів В СТОЛИЦІ ПРИПИНЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ ГРУПИ СУТЕНЕРІВ. ФОТО

В СТОЛИЦІ ПРИПИНЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ ГРУПИ СУТЕНЕРІВ. ФОТО

28
0

2 березня 2019 року Поліцейськими Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Національної поліції в рамках кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 2 статті 303 КК України, установлено групу осіб, які займалися сутенерством та забезпечували умови для заняття проституцією жінкам в одному із нічних клубів м. Києва.

Під час реалізації матеріалів кримінального провадження під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 8, за участю СВ Святошинського УП ГУНП у м. Києві проведені санкціоновані обшуки за адресами проживання фігурантів та надання сексуальних послуг в ході яких було вилучено речові докази злочинної діяльності (грошові кошти, мобільні телефони, банківські картки, комп’ютерну техніку та чорнові записи).

Як встановлено, зазначена група осіб, займалась сутенерством та забезпечувала умови для заняття проституцією жінкам в одному із нічних клубів столиці, де надавалися послуги за грошову винагороду від 200 доларів США за годину, з яких 50% отримувала адміністрація клубу. Двом організаторам повідомлено про підозру за ознаками ч. 2 статті 303 КК України. Одного з організаторів затримано в порядку ст. 208 КПК.

Проводяться подальші слідчі дії.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении
Нет описания фото.
Нет описания фото.