додому Бердичів Бізнес В серпні 2018 року Семенівська громада на Бердичівщині отримає у розпорядження нові...

В серпні 2018 року Семенівська громада на Бердичівщині отримає у розпорядження нові землі

82
0

Вже з початку березня 2018 року об’єднані територіальні громади Житомирщини будуть отримувати у власність державні землі. Держгеокадастр оприлюднив «План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік». Про це повідомляє офіційний сайт Житомирської обласної ради.

На Житомирщині наразі утворено 45 ОТГ, яким буде передано у комунальну власність майже 50 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності. На сьогодні, Семенівська ОТГ єдина на Бердичівщині.

В цілому по Україні Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua).

Нагадаємо, що 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Загалом, в Україні наразі створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться майже 760 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність.