додому Бердичів В селі на Коростенщині освітлюють вулиці якісніше, аніж у всесвітньовідомому місті Бердичеві

В селі на Коростенщині освітлюють вулиці якісніше, аніж у всесвітньовідомому місті Бердичеві

61
0

Сорок світильників на сонячних батареях віднедавна освітлюють вулиці села Хотинівка Коростенського району на Житомирщині. Вирішити глобальну для села проблему з освітленням вулиць вдалося завдяки участі громади у спільному Проекті Європейського Союзу та програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Активні жителі села для цього навіть об’єдналися в громадське об’єднання «Надія Хотинівки» і змогли  підготувати заявку на отримання гранту «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення».

Загальна вартість проекту сягає 350 тисяч гривень, з них 254 тисячі внесок ЄС/ПРООН, а також кошти зібрані громадою та фінансова підтримка з обласного бюджету.

Веселівський сільський голова Тетяна Киселевич дякувала усім за можливість завдяки проекту поліпшити добробут громади і розпочати відродження села.

Чи має хоча б якесь елементарне бачення місцева влада у створенні комфортних транспортних умов для добирання бердичівлян до місця роботи – питання лишається відкритим. Тому містяни можуть лише порадіти за жителів села Хотинівка Коростенського району