додому Без категорії В Росії затримано бердичівлянина Ігоря Пирожка. ВІДЕО

В Росії затримано бердичівлянина Ігоря Пирожка. ВІДЕО

1293
0

Щойно у Московському регіоні правоохоронці затримали члена “Правого сектора” Ігоря Пирожка.

За даними ФСБ, він очолював загін ПС, який займався “партизанською війною”.

У ФСБ РФ заявляють, що у 2014 році затриманий, перебуваючи на території України, нібито вступив до організації “Правий сектор” (під псевдонімом Чирка Роман), де з-поміж місцевих прихильників націоналістичних ідей “створив загін “Хорти”, призначений для ведення партизанської війни проти Російської Федерації”.

За словами ФСБ РФ, у січні 2018 року затриманий нібито прибув на територію Московського регіону, де проживав за різними конспіративними адресами, і в період 2018-2019 років “здійснював заходи в інтересах організації “Правий сектор”, поширюючи її ідеологічні та агітаційно-пропагандистські матеріали з метою залучення громадян РФ у діяльність зазначеної організації”.

“Під час обшуків за місцями проживання та роботи затриманого вилучено літературу, символіку, обмундирування та спорядження екстремістської організації, її пропагандистські матеріали, засоби зв’язку та інші “матеріальні докази причетності до діяльності організації “Правий сектор”, зазначає УФСБ”.

Слідчим підрозділом УФСБ порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого частиною 1.1 статті 282.2 та частиною 2 статті 282.2 КК Росії (“Організація діяльності екстремістської організації”).

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.