додому Бердичів В Райківській виправній колонії (№73) продовжується робота щодо профілактики та попередження захворювань...

В Райківській виправній колонії (№73) продовжується робота щодо профілактики та попередження захворювань на ВІЛ/СНІД

56
0

Не зважаючи на скрутну ситуацію у зв’язку припинення фінансування проекту, соціальні працівники «Житомирського обласного відділення ЛЖВ» на волонтерських засадах продовжують здійснювати напрямок проекту – «Догляд та підтримка ВІЛ-позитивних ув’язнених у виправних колоніях», та «Діяльність з профілактики ВІЛ в пенітенціарних закладах». Керівництво установи в свою чергу всіляко сприяє та знаходить альтернативні заходи, щодо безперебійного доступу послуг ЛЖВ для засуджених.

Днями відбулась чергова зустріч представників громадської організації «Всеукраїнської мережі ЛЖВС» із засудженими колонії. Респонденти з цікавістю сприймають запропонований матеріал, продовжують оволодівати новими знаннями та допомагають у роботі по залученню до проекту інших. Адже не кожен знає і замислюється над тим, як легко можна заразитись даними інфекціями, та які це може мати страшні наслідки. В результаті безвідповідального ставлення до свого здоров’я, може постраждати не тільки людина яка є носієм цих захворювань, а й близькі та рідні люди.