додому Бердичів В здоровому тілі здоровий дух. Сказав-зробив! ФОТОРЕПОРТАЖ

В здоровому тілі здоровий дух. Сказав-зробив! ФОТОРЕПОРТАЖ

517
0

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський завітав в міський центр фізичного виховання здоров’я населення «Спорт для всіх». Спортсмени нещодавно звернулися до обранця з проханням надати матеріальну допомогу для придбання спортивного обладнання.  За місяць у тренажерному клубі «Рось» по вулиці Руській, 12 вже було доставлено новесенькі бліни для штанги різної ваги.

Під час візиту Ігор Романський подивився як займаються хлоп’ята, які сьогодні прийшли до клубу вперше, так і досвідчені пауерліфтери. Іменита переможниця багатьох змагань Ірина Данилюк провела невеличку екскурсію залом, а депутат вирішив спробувати свої сили і самостійно підняти штангу.

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський відзначив важливість ефективної роботи подібних закладів: «В здоровому тілі здоровий дух. Мені приємно бачити, що молодь долучається до спорту. Вважаю, за свій обов’язок, щоб у таких закладах вистачало для тренувань всього необхідного. Саме тут має гартуватися майбутнє здорової української нації».