додому Бердичів В Житомирській області припинять розпилювати бюджет на «книгу пам’яті», а в Бердичеві...

В Житомирській області припинять розпилювати бюджет на «книгу пам’яті», а в Бердичеві ще планують

117
0

Депутати обласної ради 22 грудня не підтримали Програму з видання серії  «Книга Пам’яті України. Обпалені війною. Житомирська область» на 2017–2018 роки. Під це в проекті закладалося 720 тис. грн. на зарплатню колективу із 4 чоловік. За словами Олени Галагузи. в попередній книзі про афганців був піар політичної сили. Тому вона запропонувала вихід.

“Я говорила з редактором Історичної правди Капіані, який погодився видати книгу, але набагато дешевше”.

Пропозицію депутата підтримали у фракції Радикальної партії Олега Ляшка, ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина»

Як наслідок, проект рішення про обласну програму з видання серії «Книга Пам’яті України. Обпалені війною. Житомирська область» на 2017-2018 роки підтримали лише 27 депутатів – рішення не прийняте.

Нагадаємо, в проекті рішення про затвердження бюджету міста Бердичева передбачається виділення більше 200 тисяч гривень організації ветеранів. Пенсіонери досі мотивують свою потребу в такій значній сумі, начеб-то для того, щоб збирати інформацію для цієї «книги пам’яті». Наприклад в 2016 році на ці цілі, за словами голови організації, було витрачено близько 33 тисяч гривень.

Чи продовжать розпил бюджету міста Бердичева на ці цілі ще й в майбутньому 2017-ому році стане відомо вже завтра, під час сесії міської ради.