додому Бердичів В Житомирській обласній раді створено міжфракційну депутатську групу «Бердичівляни»

В Житомирській обласній раді створено міжфракційну депутатську групу «Бердичівляни»

120
0

Сьогодні на сесії Житомирської обласної ради депутати з нашого міста оголосили про об’єднання. Депутати перебувають в різних фракціях, але заради громади Бердичева об’єднають свої зусилля. На сьогодні до складу групи увійшли шість депутатів. Найбільше представників Радикальної партії Олега Ляшка – Ігор Романський, Ілля Смичок та Віталій Вітусевіч. З Об’єднання «Самопоміч» ряди бердичівлян поповнив Остап Маланюк, від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» приєднався Тарас Собко, а від ВО «Батьківщина» – Сергій Орлюк.

Як йдеться у повідомленні депутатів оприлюдненого в соціальній мережі на сторінці депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Романського – «метою створення депутатської групи стала необхідність ініціювання нагальних рішень у галузі освіти, медицини та спорту, соціального забезпечення учасників АТО. Важливим аспектом нового утворення буде активізація діалогу в питанні стратегії розвитку Бердичівщини на наступне десятиріччя».

З сьогоднішнього дня, попри партійні бренди депутати з Бердичева об’єднали зусилля заради відстоювання інтересів нашого міста.