додому Бердичів Бізнес В голові у влади щебінь з глиною? (ФОТО)

В голові у влади щебінь з глиною? (ФОТО)

198
0

Тільки така думка виникла у мене, коли я побачила «реанімовано дорогу» біля ринку, на перехресті вул. 30-річчя Перемоги та вул. Миру. Кожен житель міста не одним добрим словом згадував міську владу, коли проїздив цю транспортну розв’язку. На цій ділянці дороги не те що немає, там суцільна яма.

Але міська рада з висоти свого польоту змилувалась над своїми жителями і… «відремонтувала» її так, як вона бачить взагалі концепцію ремонту доріг у місті: засипали щебенем всуміш із глиною. Радощів водіїв і простих перехожих немає меж, саме так вони і говорили журналістам, які прийшли на місце події. Щоправда, ці радощі вони передавали більш нецензурними словами.

За роз’ясненням, що ж надихнуло на такий сучасний ремонт я звернулась до керівника комунального підприємства „Шляхово-експлуатаційна дільниця м. Бердичева” . У зустрічі він не відмовив, але і не з’явився на неї. Натомість прислав майстра шляхової дільниці, яка і мусила відбиватись від провокаційних питань журналістів і обурених людей. Як пояснила Юлія Миколаївна, ситуація на цій ділянці дороги була вкрай невесела (як на мене нічого і не змінилось): величезні ями, застій води і бруд. Відремонтували як змогли своїми силами і коли запрацює асфальтовий завод дорогу обов’язково перероблять. Знімуть частину асфальтового покриття і замінять його на новий. Але і це покриття довго не пролежить, бо до ринку регулярно приїздять величезні фури, які розвантажують товар, і які не звертають увагу на три дорожні знаки, що забороняють тут зупинку та стоянку. Звісно, це вже питання до відділу безпеки дорожнього руху, які щодня по кілька десятків разів тут проїздять і не звертають уваги.

Та повернемось до болючого. Щебенем та глиною притрусили ями, вода в них так і стоїть а автівки розвозять болото далі по вулиці. Окрім того, якщо асфальтове покриття таки будуть стелити, тоді увесь цей щебінь потрібно прибрати, бо кожна розумна людина розуміє, та такому жоден асфальт не протримається й тижня. Постає питання взагалі про доцільність проведення таких робіт: гроші за цю суміш заплачені, робоча сила застосована, люди незадоволені але галочка у блокноті міського голови стоїть – «Я знову допоміг місту».

Очевидці, які перебували там під час «латання дірок» розповіли, що коли машина приїхала і висипала рятівну суміш, люди обурювались. На них ніхто просто не звернув уваги, адже це прості робітники, які виконують свою роботу.
У підсумок нашої розмови з Юлією Миколаївною я розповіла їй про ремонт доріг у Європі, до якої ми так прагнемо. Звісно, вона вислухала і відповіла: «До нас ще цивілізація не дійшла». Ну, власне, це все що вам потрібно знати про ремонт Бердичівських доріг.

7 6 5 4 2