додому Бердичів В Бердичівській виправній колонії (№ 70), відбулося урочисте богослужіння з проведенням ритуалу...

В Бердичівській виправній колонії (№ 70), відбулося урочисте богослужіння з проведенням ритуалу Сповіді та Причастя

71
0

28 липня 2016 року в православній церкві Бердичівської виправної колонії (№ 70), відбулося урочисте богослужіння з проведенням ритуалу Сповіді та Причастя яке проводив керівник відділу по роботі в пенітенціарних установах Житомирської Єпархії УПЦ протоієрей Зіновій (Ромах) з нагоди річниці Хрещення Київської Русі-України Володимиром Великим.

День хрещення – церковне і національне свято України, що відзначається щорічно 28 липня в день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира. Відзначають цю дату не тільки віруючі, а й люди, небайдужі до історії країни.

У ході літургії священик нагадав про роль князя Володимира Великого для становлення християнства Київської Русі.

Після проведення богослужіння отець Зіновій привітав з річницею хрещення прихожан церкви та побажав засудженим Божої допомоги, терпіння і швидкого звільнення.

В такі дні, серед буденних справ і проблем, ми маємо можливість зупинитися і подумати про вічні цінності, які споконвіків існували і не втрачають своєї актуальності і до сьогодні, адже шлях до процвітання і добробуту нашої держави пролягає не лише через економічне зростання і суспільну єдність, а й через високу мораль і духовний розвиток суспільства зазначив отець Зіновій.

Заступник начальника Бердичівської виправної колонії з соціально-виховноїта психологічної роботи із засудженими Іван Васильєв

10cf6d2c9f79