додому Бердичів В Бердичівському районі пройшла комісія з питань техногенної та екологічної безпеки

В Бердичівському районі пройшла комісія з питань техногенної та екологічної безпеки

83
0

Під час чергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Бердичівській райдержадміністрації обговорили питання, які стосуються безпечного життя населення району.

У роботі комісії взяли участь заступник голови комісії, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, члени комісії, начальники управлінь, відділів Бердичівської райдержадміністрації, керівники організацій і закладів Бердичівського району.

Людмила Вікторівна  ознайомила присутніх з порядком денним засідання та озвучила ряд питань.

Про порушення охоронних зон газових мереж та їх забудови, забезпечення сталого функціонування об’єктів газотранспортної системи доповів старший майстер Бердичівської філії ПАТ «Житомиргаз» Олександр Поперека. Члени комісії, заслухавши доповідь, обговорили дане питання та внесли свої пропозиції.  Прийняли одноголосно рішення рекомендувати аграріям району узгоджувати проведення земельних робіт в зонах розташування газотранспортних систем з БФ ПАТ «Житомиргаз».

Заступник начальника Бердичівського МРВ УДСНС в Житомирській області Володимир Рейко розповів присутнім про стан протипожежного водопостачання на території району. У ході обговорення запропонував пожежні водойми обладнати пірсами, боковими відгородженнями та упорними бордюрами, задля безпеки мешканців та можливості, у разі необхідності, розташувати пожежну техніку для забору води.

Про стан забезпечення протипожежного захисту об’єктів аграрного сектору економіки під час збирання, переробки та зберігання  продукції врожаю 2017 року доповіла головний спеціаліст відділу АПР райдержадміністрації Тетяна Самко. За результатами обговорення даного питання, членами комісії було прийнято рішення рекомендувати аграріям району не допускати спалювання стерні та залишків врожаю під час збирання, переробки та зберігання продукції врожаю 2017 року.

Таким чином, члени районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення з усіх питань, прийняли одноголосне рішення.

Прес – служба райдержадміністрації