додому Бердичів В Бердичівському районі провели зустріч з дітьми з обмеженими фізіологічними можливостями

В Бердичівському районі провели зустріч з дітьми з обмеженими фізіологічними можливостями

66
0

У перші дні грудня, щорічно,  цивілізоване людство вшановує людей з обмеженими можливостями, аби нагадати суспільству, що такі люди є особливими і потребують підвищеної уваги і підтримки. Ці дні є доброю нагодоюпідбити підсумки про зроблене і те, що необхідно зробити для забезпечення гідних і комфортних умов життя даної категорії людей.

З метою належного відзначення Міжнародного Дня людей з обмеженими фізичними можливостями у районі, Бердичівською районною адміністрацією було підготовлено і проведено  комплекс заходів, зокрема зустріч з дітьми з обмеженими фізіологічними можливостями та їх батьками у с. Рея Бердичівського району, відвідування підопічних Українського товариства сліпих, Бердичівського Союзу інвалідів та Українського товариства глухих.

На заходах міськрайонного значення перший заступник голови райдержадміністрації  Тетяна Наумчук вручила Грамоти Бердичівської районної державної адміністрації  та матеріальну допомогу  найактивнішим членам ТПО УТОС, Бердичівського Союзу інвалідів та Бердичівської районної первинної організації УТОГ.