додому Бердичів В Бердичівському районі проведуть масштабне дослідження грунтів

В Бердичівському районі проведуть масштабне дослідження грунтів

136
0

У 2017 році Житомирська філія державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» проведе агрохімічне обстеження грунтів сільськогоспода?рських земель Андрушівського, Бердичівського, Попільнянського і Ружинського районів.
Про це йдеться у розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації № 79 «Про проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення в 2017 році».
Згідно з документом, аналіз грунтів на кількість поживних речовин, рівень їх забруднення токсичними речовинами та радіонуклідами буде здійснено на 85,0 тис. га у сільськогосподарських підприємствах всіх форм власності та організаційно-правових форм господарювання 4 районів.
За інформацією управління агропромислового розвитку ОДА, такі дослідження проводяться кожні 5 років. Аналіз буде здійснюватися за кошти державного бюджету та землекористувачів.
Звіт за результатами проведеної роботи Житомирська ОДА має отримати до 25 листопада 2017 року, лабораторних досліджень – до 25 травня 2018 року.
Документом також затверджено план проведення робіт із агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення у 2017 році.