додому Бердичів В Бердичівському медичному коледжі на День закоханих одружилось 8 пар ФОТО

В Бердичівському медичному коледжі на День закоханих одружилось 8 пар ФОТО

631
0

14 лютого на день закоханих Бердичівський медичний коледж провів захоплюючий захід, який об’єднав колектив, студентів та друзів освітнього закладу.  Під час дійства було обрано вісім пар закоханих учасників між якими проведено змагання з різноманітними конкурсами. За результатами всі пари отримали нагороди в категоріях: «Міс і Містер мужність», «Міс і Містер харизматичність, «Міс і Містер креативність», «Міс і Містер ніжність», «Міс і Містер чарівність», «Міс і Містер загадковість», «Міс і Містер вишуканість», «Міс і Містер артистичність».

Місця журі зайняли директор Бердичівського медичного коледжу В’ячеслав Шевченко із заступниками. А ще на свято завітали друзі закладу – директор професійно-технічного училища Світлана Мохорт та помічник депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Романського Юлія Ульченко.

Завітав на романтичний захід і Святий Валентин, який провів урочисту  церемонію одруження для пар, що брали участь в постановці дійства. Саме цього дня кожен бажаючий міг одружитись і отримати відповідний сертифікат.

Приємна та невимушена атмосфера свята наповнила стіни Центрального корпусу Бердичівського медичного коледжу. А за підсумками голосування валентинками переміг В’ячеслав Шевченко.