додому Бердичів В Бердичеві чоловіку не вдалось збагатитись на чужій кукурудзі

В Бердичеві чоловіку не вдалось збагатитись на чужій кукурудзі

53
0

Чоловікові, який вирішив розжитися на чужому полі урожаєм, тепер загрожує покарання. Триває досудове розслідування.

До чергової частини Бердичівського відділу поліції надійшло повідомлення від інженера сільськогосподарського підприємства про крадіжку кукурудзи з орендованого поля.

На місці події, поблизу с. Половецького, інспектори превентивного блоку затримали 29-річного бердичівлянина, який наскладав до мішків урожай та вже готувався завантажувати їх до власної «Ниви». У нього вилучили 228 кілограмів качанів кукурудзи.

– Нині триває з’ясування всіх обставин у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, – прокоментувала начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко. – Поліцейські перевіряють чоловіка на причетність до інших аналогічних злочинів.

За чинним законодавством за подібні дії передбачено штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 80 до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк до 3 років.

Відділ комунікації поліції Житомирської області