додому Бердичів В Бердичеві чиновники повинні організувати заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

В Бердичеві чиновники повинні організувати заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

49
0

Відповідно до розпорядженні голови Житомирської облдержадміністрації від 26 жовтня в області затвердили план заходів до Дня Гідності та Свободи. Зокрема, чиновники міста Бердичева мають:

– Сприяти у реалізації ініціатив громадськості щодо проведення просвітницьких, тематичних інформаційних, навчально-виховних, культурно-мистецьких та інших заходів патріотичного змісту, присвячених Дню Гідності та Свободи.

– Звернутися до керівників конфесій щодо проведення у релігійних храмах 21 листопада 2016 року панахиди за загиблими Героями Небесної Сотні та учасниками антитерористичної операції.

– Організувати проведення у навчальних закладах, військових частинах, закладах культури уроків державності, засідань за круглим столом, лекцій, бесід та інших просвітницьких заходів, присвячених Революції Гідності, її учасникам та значенню цих подій у розвитку громадянського суспільства.

– Оформити у навчальних закладах, закладах культури, бібліотеках тематичні полиці, виставки документів та матеріалів, присвячені Дню Гідності та Свободи.

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).