додому Бердичів В Бердичеві триває масштабна реконструкція міського театру абсурду… тепер шукають спонсорів

В Бердичеві триває масштабна реконструкція міського театру абсурду… тепер шукають спонсорів

247
0

На офіційному сайті Бердичівської міської ради з’явилося повідомлення, що «наближається приємна подія – на стадії завершення реставраційно-ремонтні роботи з відродження міського театру».

Нагадаємо, що на це в наш скрутний час було вже витрачено близько 30 мільйонів бюджетних гривень. А тепер, як йдеться в повідомленні, «настав час для благодійників і меценатів сказати своє слово».

Запрошуються усі бажаючі перераховувати благодійні внески на рахунок Бердичівського благодійного фонду відродження театру в м. Бердичеві. Кошти, як переконує влада, буде спрямовано виключно на придбання меблів, устаткування, інвентарю, гардин та одягу сцени. Імена благодійників обіцяють внести в історію відродження міського театру.

Нагадаємо, що роботи з реконструкцією міського театру розпочалися перед місцевими виборами на яких обирали міського голову. При цьому, під час звіту голови Житомирської облдержадміністрації, Ігор Гундич запланував відкрити театр а нашому місті вже в цьому році.

В той же час, місцеві політичні експерти прогнозують, що за бердичівською традицією стрічечки перерізатимуть виключно на наступних виборах коли б вони не були.