додому Бердичів Бізнес В Бердичеві теж можна оформити біометричний паспорт

В Бердичеві теж можна оформити біометричний паспорт

926
0

Після того як 17 травня у Страсбурзі урочисто підписали фінальний документ про скасування візового режиму між Україною та Євросоюзом нарешті наші громадяни можуть скористатися частиною європейських свобод. Щоправда за п’ять днів документ повинні опублікувати у віснику Європейського союзу і лише через 20 днів після цього, орієнтовно 11 червня, безвізовий режим для українців набере чинності.

Багато українців, у тому числі й жителів нашої області вже запланували поїздки до країн ЄС.

Тепер останнє питання, як дістати біометричний паспорт і скільки це коштуватиме.

Для цього необхідно взяти паспорт громадянина України та копії всіх сторінок, реєстраційний номер облікової картки платника податків та його копія, попередній паспорт громадянина України для виїзду за кордон (за наявності) і звернутися до підрозділу ДМС України.

За інформацією управління ДМС України у Житомирській області, біометричний паспорт коштуватиме 557,32 грн та оформлюватиметься він 20 робочих днів. Якщо ж вам потрібен документ терміново, то його вартість складатиме 810,32 грн та оформлюватиметься він 10 робочих днів.

Бердичівський районний сектор ДМС України знаходиться в Бердичеві по вул. Героїв України, 67. Можна також попередньо уточнити необхідну інформацію за телефоном: (04143) 2-44-10

Швидкого оформлення та гарних вражень бажає Вам перший інформаційний портал Наш Бердичів!